Categorías
Uncategorized

Павел Мельник soulstudio, весільний фотограф Київ, Україна

Ми чудово розуміємо які та скільки у них виникає питань, коли ми не встигаємо вчасно віддати готовий матеріал. Це все значно ускладнює нашу роботу та забирає багато часу. Тому для Вас я розробив систему, яка дозволяє швидко та якісно, і що не менш важливо, вчасно віддавати клієнтам готові роботи.

пресети для весілля

З огляду на те, що це далеко не мій основний заробіток, а так, для душі і поповнення кишені, часу у мене йде кілька вечорів, зате результат не соромно подивитися самому і показати іншим. Два тижні – це ще і стандартний термін відпустки в Росії, який молодята, як правило, беруть після весілля. Шарпінг і придушення шумів – обов’язковий наступний етап.

Замовити послугу

Ви напевно бачили, що деякі фото виставлені в тепло-жовтих відтінках, інші – дуже світлі зі смарагдовим зеленим – або шоколадно-кориченеві, або приближені до реальності. Мені подобається останній варіант – реальність кольорів. Але добитися яскравих контрастних фотографій https://durdom.in.ua/ru/main/news_print/news_id/22155.phtml теж не так просто. Другий етап – це робота з різкістю, зерном-шумами, точкою чорного. Третій етап – ретуш шкіри на фото, де це потрібно. Взагалом, залежно від складності зйомки і сидіння за компом (по 8-12 годин) обробити весілля можна за 3 дні чи за 2 тиждні.

Як встановити завантажений пресет у Lightroom

Дорогий фотоапарат чи дорога відеокамера оснащені швидким процесором (матрицею), який справляється із швидкістю обробки отриманого зображення. Фотоапарати мають лише одну перевагу над камерами. За рахунок нескладного об’єктива потрапляє більше світла на матрицю і фотоапарат видає якіснішу картинку. Однак такий об’єктив позбавлений стабілізації і самий світлий об’єктив не може приближати чи віддаляти, а якщо може, то межі зумування мізерні (zoom – це приближення).

Щоб зробити пресети, знадобиться Lightroom від Adobe або Snapseed від Google. Обидва безкоштовні в магазині програм для телефонів, без реклами. У цьому пресеті використовується один колір і лише його відтінки. Яскравість змінюють залежно від кадру, щоб зберегти деталі.