Categorías
other

Первинна Профспілкова Організація Редакції Газети «волинь-нова» Код Єдрпоу 36064210 Опендатабот

Використання Сайту означає безумовну згоду Користувача з цим Договором і зазначеними в ньому умовами обробки його персональних даних. В разі незгоди з цими умовами Користувач повинен утриматися від використання Сайту. Під час презентації журналу три роки тому заявила, що видає журнал за власні кошти. Офіційним власником ТОВ “Компанія Антураж” є львів’янка Наталія Коваль. Видає ГО “Незалежний культурологічний часопис “Ї”, керівником якої є політолог Тарас Возняк.

нова газета хто власник

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ „НОВА ТАВРІЯ“» має статус — зареєстровано. Зведені дані та аналітична інформація в Системі має виключно інформаційний характер. Користувач використовує зведені дані та аналітичну інформацію для прийняття будь-яких рішень виключно на власний розсуд і Компанія не несе жодної відповідальності за наслідки використання цих даних та аналітичної інформації. За кодом ОКПО в нашому каталозі містяться дані про фаундерів і тих, хто має право підпису, прізвища, імена та по батькові цих людей. Ключові особи цієї компанії – , а також засновники .

Актуально На

Зазвичай перед виборами відкривалося кілька нових проектів, значна частина з яких продовжували працювати і надалі. Сьогодні ж фактично припинила своє існування половина львівських загальнополітичних видань. Найанекдотичнішою ж виглядає ситуація з газетою „Республіка”, яка, проіснувавши три місяці у пілотному режимі, закрилася, так і не побачивши світу. Головний редактор „ЗВУ” Євген Гуцул стверджує, що газета досі не припинила свого існування https://www.0372.ua/list/429953 і виходить з періодичністю раз на місяць. „Акціонери обіцяли, що ми будемо виходити раз на тиждень, проте відколи це має статися – невідомо”, – прокоментував головний редактор „Львівському порталу”. Власник не несе ні прямої ні непрямої відповідальності за збиток або збитки, що виникають або виникли в зв’язку з використанням продуктів або матеріалів, розміщених на сайтах третіх осіб, пов’язаних з даним Сайтом посиланнями.

Який Статутний Капітал У Тов «редакція Газети „нова Таврія“»

Новий власник пояснив, що володіння активами CME йому потрібно для доповнення свого телекомунікаційного бізнесу в Центральній та Східній Європі. Він запевнив, що не втручатиметься в діяльність CME, яку вважає «компанією, що добре функціонує». Прихильники правочину зазначали, що Келлнер не бере участі в політичному житті Чехії, тому угоду варто розцінювати лише як вигідну справу для підприємця. У вересні 2019 року суд передав заарештовані медіаактиви в розпорядження Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційної діяльності та інших злочинів (АРМА). Агентство повідомляло про плани передати ці активи в управління приватної компанії, але поки що цього не сталося. За даними видання Axios, Рассела залучив до операції російський бізнесмен Магомед Мусаєв, який купив Forbes Russia у 2018 році.

Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Відтепер команда «Нової Доби» поширюватиме більше мультимедійних медіапродуктів. Львів” (Lviv.NashiGroshi.org), який виходить у Львові з січня 2013 року, є ГО ”Львівська група”, засновниками якої є Олександра Губицька, Наталя Онисько та Ірина Залецька. Адвокат засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе заявив, що в українця погіршилось здоров’я.

За часів президенства Порошенка видання займало гостру критичну позицію до тодішнього керівництва держави, часом перекручуючи факти (як на обкладинці нижче). Оксана Романюк, виконавча директорка Інституту масової інформації, погоджується, що Ківан не мав би підпадати під закон про олігархів, адже він не виявляв політичних амбіцій. «Хоча ми розуміємо, що не ті люди, які начебто стали головними акціонерами, будуть платити зарплатню журналістам, у них немає на це коштів», – пояснює експертка. Мовляв, лише місяць тому Kyiv Post писав про причетність президента Зеленського до офшорного скандалу Pandora Papers, і лише чотири дні пройшло після підписання закону про олігархів. Головред Цензор.internet Юрій Бутусов звернув увагу, що плани перезапустити видання говорять про те, що гроші на утримання журналістів у Ківана є, а отже справа саме в «невдоволенні політикою видання» та «тиску на свободу слова». Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов’язаний з даним Сайтом, здійснюється на страх і ризик Користувача.