Categorías
Uncategorized

Результати ЗНО та рейтингові списки, абіт пошук Ресурси, які стануть в нагоді абітурієнту під час вступної кампанії

У центральне поле потрібно вписати дані абітурієнта та рік вступу до ЗВО. Тут можна дізнатися цьогорічні рейтингові списки, перелік спеціальностей та бали вступників минулих років. Абітурієнт може подивитися свою рейтингову позицію у списку і визначити можливості щодо зарахування на бюджет. Абіт пошук 2023 буде доступний у другій половині липня.

де знайти рейтингові списки

Учитель складе індивідуальний план підготовки з урахуванням поточного рівня знань підопічного і його побажань щодо процесу навчання. Педагог контролюватиме прогрес і час, який залишився до НМТ, щоб учень вчасно повторив усі важливі теми і здобув на іспиті найвищий бал. – інформація на цій сторінці дає змогу самостійно порахувати кількість здобутих балів до офіційного оголошення результатів і оцінити свої шанси на вступ до обраного ВНЗ. Якщо рекомендація на контракт не була надана, то вступник не зможе претендувати на переведення на бюджетне місце на відповідну конкурсну пропозицію. У розміщених списках кожен вступник може побачити всі заяви, подані на широкий конкурс, та відстежити своє місце в загальнодержавному рейтингу за обраними спеціальностями. Крім того, у приймальній комісії кожного навчального закладу є відповідальна особа, яка зможе допомогти і проконсультувати абітурієнтів, що проживають на тимчасово окупованих територіях. 29 серпня – отримання рекомендацій до зарахування за широким конкурсом.

Навчально-науковий центр міжнародного співробітництва

До 17 серпня – отримання рекомендацій до зарахування за квотою-2 (а якщо отримали більше однієї рекомендації до зарахування, див. пункт 10). Для ознайомлення з рейтинговим списком потрібно заповнити поля (обрати ступінь, основу вступу, форму навчання і т.д) на вказаній вище сторінці. Після натискування кнопки «ПОШУК! – відкриється конкурсна пропозиція. Внизу буде кнопка «СПИСОК ВСТУПНИКІВ».

Форма для внесення пропозицій

Абітурієнти, які вже подали заяву на цікаві для них спеціальності, можуть ознайомитися з рейтинговими списками й оцінити свої шанси. Профорієнтаційна робота з потенційними абітурієнтами Коледджу дозволяє виявити їх очікування щодо змісту освіти в Коледжі, що з часом впливатиме на задоволеність студента якістю навчання, на обґрунтований вибір спеціальності. Вступники, які вступають до ЗВО (освітні ступені «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр»), не зможуть скористатися сільським коефіцієнтом у цьому році. Теоретично, ви можете претендувати на бюджетне місце, але ЗВО не рекомендують так ризикувати. Ймовірність пройти на бюджет дуже маленька, тому ми радимо вступати за квотою-2, якщо ви вже маєте відповідну рекомендацію. Ви можете звернутися до приймальної комісії будь-якого ЗВО України як в online, так і в offline режимі.

Наукові видання

Вказують ПІБ вступника, його загальний рейтинговий бал, результати тестування (вступних екзаменів) та інформацію про квоти. За рейтинговими списками можна визначити, https://motanki.com чи може той чи інший абітурієнт претендувати на бюджетне або контрактне місце. Кожен абітурієнт прагне бути в курсі всіх новин про особливості вступу.