Categorías
Uncategorized

Європа стрімко старіє Що з цим робити Вік Останні новини

Коли літні люди стають двигунами постійно зростаючої «сивої економіки», що розвивається навколо їхніх потреб і вибору. Для 60+ ми навіть зараз відкрили і пункти щеплення в кабінетах “Укрпошти”, люди пенсійного віку найчастіше відвідують ці установи”, – додав Міністр. Одним із завдань проекту є налагодження плідної співпраці людей старшого віку зі шкільною молоддю.

Новини про здоров'я старших людей

Спеціальне обладнання для занять таким видом спорту раніше закупила міська рада. “Потрібно так підібрати вправи, щоб повністю виключити можливість падіння, травмування, а також чітко контролювати дозування навантаження”, – розповідає Валентина Морнова. https://www.pruvitaj.com.ua/ Ці й не тільки фізичні активності доступні для відвідувачів та відвідувачок Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування. Нагадаємо, у грудні 2018 року повідомлялося, що літні люди на пенсії освоюють нові професії.

На думку геронтологів, у віці 60+ потрібно перебудовуватись враховуючи вікові особливості.

Справді, той факт, що люди живуть довше і загалом є здоровішими, є перш за все приводом для святкування. Це результат прогресу медицини, покращення умов життя та праці, підвищення добробуту та покращення роботи систем охорони здоров’я. 98.3% померлих від COVID-19 у віці старше 60 років — невакциновані, а 97% госпіталізованих з COVID-19 серед цієї вікової групи не мають повного курсу вакцинації. Про це свідчать дані Електронної системи охорони здоров’я з 26 червня по 26 вересня 2021 року. Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Центру громадського здоров’я МОЗ України (ЦГЗ) можливі за умови посилання на ЦГЗ.

Тому важливо, щоб вони отримували вчасну медичну допомогу в разі критичних станів. Наразі в Україні розбудовується система регіональних кардіоцентрів, оснащених сучасним ангіографічним обладнанням. І цьогоріч вперше за всю історію незалежної України кожен українець з гострим інфарктом міокарда у критичній ситуації може одержати стент безоплатно. Важливим для стану психічного здоров’я виявилася соціальна складова. Так, наприклад, психічне здоров’я людей старшого віку було краще, ніж у інших. Уже давно відомо, що коронавірус найбільше небезпечний для літніх людей, і чим старший пацієнт, тим вище ймовірність важких ускладнень і смерті. Люди літнього віку потребують спілкування, тому не варто обмежувати своїх близьких у дзвінках та зустрічах з друзями, колегами тощо.